Jmenuji se Vlasta. Jsem spisovatelka a copywriterka.

Provedu tě uměním vyprávět tvůj příběh tak, aby prodával.  Provedu tě uměním psaní textů pro radost, ale i pro peníze.

Má mise a mé hodnoty:

Můžeš vše, co si dovolíš! Jsem tvůrce a rebelka.  Ke mně si lidé chodí pro svou pravdu. 

Budu průvodkyní na tvé cestě za texty, které zaujmou a prodávají. Společně dáme tvým textům sexappeal a jedinečnost. Naučím tě vyprávět tvůj příběh, který (tě) prodá na nejen sociálních sítích.

Toužíš vydat svou knihu? Provedu tě tímto dobrodružstvím od rukopisu, vydání až po prodej a PR. 

KONZULTACE:

První konzultace

Podrobně spolu probereme tvůj psací problém a očekávání. Před touto konzultací dostaneš k vyplnění dotazník. Budu tak připravená a konzultaci lépe využijeme bez zbytečných časových ztrát. A vždy je lepší si dopředu zorganizovat myšlenky a postupovat efektivněji. Cena: Kč 5.000,- (1,5h konzultace a 1,5h příprava).

Balíček konzultací

Chceš opravdu vědět, jak rozumět zákazníkům. Vědět přesně, kdo je cílovka nebo jak se prezentovat na sociálních sítích. Jak být vidět? Mentoringové balíčky po 3, 5, 10 hod Cena: Kč 8.000,- (3 hodiny), Kč 12.000,- (5 hodin), Kč 20.000,- (10 hodin).

Jak vydat knihu jako rebel: roční program 1:1

Provedu tě zajímavou a dobrodružnou cestou od rukopisu, přes samotné vydání až po nastavení prodeje a PR. Zajímá tě to? Napiš mi.Probereme vše tobě na míru.

REFERENCE:

Dnes lituji pouze jedné věci, že jsem Vlastu neoslovil dřív. Provozoval jsem diskotéku v centru Prahy. Kolem davy lidí, ale já nevydělával. Nechápu, jak to udělala, že jeden večer seděla u drinku na baru a druhý den jsem dostal rozbor. Na co se zaměřit, co změnit, co psát na sítě, jak komunikovat. Škoda, že jsem touto konzultací dlouho váhal. Měl jsem tím začít. Děkuji a doporučuji!
M. Attia, řidič
eBook je dobrým vodítkem pro úplného začátečníka, který o podnikání nic neví, podnikání ho láká a chce začít. Nabízí ucelené info o základních otázkách, které je potřeba promyslet a může ho tak ochránit od zbytečných chyb. Může být také vodítkem pro to, jaké kroky podniknout, než se do podnikání pustí. Je srozumitelně napsaný přehledně a logicky uspořádaný.
Eva, výživová poradkyně
Přestěhovala jsem za manželem. Nikdo mě neznal a musela jsem si klientelu vybudovat znovu. V Praze to bylo jednoduché, ale paradoxně na malém městě mi podnikání nešlo. Využila jsem balíček 10 hodin mentoringu a beru to jako super investici do vzdělání. Díky tomu si umím sama vést IG profil. Napsala jsem si texty pro svůj web. Poprala jsem se s nepříznivým místem pro provozovnu a pochopila jsem svou novou klientelu - místní zákazníky, kteří našli ke mně cestu a já k nim. Opravdu mohu doporučit.
Jana, cukrářka
Není to moc vědecké? Určitě jste už někdy slyšeli o tom, že máme dvě hemisféry, levou a…
Celý článek
„Dvě věty… a vám to funguje? Můžu to vidět?“ Uživatelé sociálních sítí se na ně chodí hlavně…
Celý článek
Asi to není náhoda… Ne náhodou je téma mého prvního románu SLÁVA. Sláva, která nejdříve nepřichází, a…
Celý článek