Jmenuji se Vlasta. Jsem spisovatelka a copywriterka.

Provedu tě uměním vyprávět tvůj příběh tak, aby prodával.  Provedu tě uměním psaní textů pro radost, ale i pro peníze.

Má mise a mé hodnoty:

Můžeš vše, co si dovolíš! Jsem tvůrce a rebelka.  Ke mně si lidé chodí pro svou pravdu. 

Budu průvodkyní na tvé cestě za texty, které zaujmou a prodávají. Společně dáme tvým textům sexappeal a jedinečnost. Naučím tě vyprávět tvůj příběh, který (tě) prodá na nejen sociálních sítích.

Toužíš vydat svou knihu? Provedu tě tímto dobrodružstvím od rukopisu, vydání až po prodej a PR. 

KONZULTACE:

První konzultace

Podrobně spolu probereme tvůj psací problém a očekávání. Před touto konzultací dostaneš k vyplnění dotazník. Budu tak připravená a konzultaci lépe využijeme bez zbytečných časových ztrát. A vždy je lepší si dopředu zorganizovat myšlenky a postupovat efektivněji. Cena: Kč 5.000,- (1,5h konzultace a 1,5h příprava).

Balíček konzultací

Chceš opravdu vědět, jak rozumět zákazníkům. Vědět přesně, kdo je cílovka nebo jak se prezentovat na sociálních sítích. Jak být vidět? Mentoringové balíčky: 1 konzultace 3.500,-/hodinu, Balíček na 1 měsíc (4 konzultace za 10.000,-) nebo balíček na 3 měsíce ( 12 konzultací za 27.000,-).

Jak vydat knihu jako rebel: roční program 1:1

Provedu tě zajímavou a dobrodružnou cestou od rukopisu, přes samotné vydání až po nastavení prodeje a PR. Zajímá tě to? Napiš mi.Probereme vše tobě na míru.

REFERENCE:

Dnes lituji pouze jedné věci, že jsem Vlastu neoslovil dřív. Provozoval jsem diskotéku v centru Prahy. Kolem davy lidí, ale já nevydělával. Nechápu, jak to udělala, že jeden večer seděla u drinku na baru a druhý den jsem dostal rozbor. Na co se zaměřit, co změnit, co psát na sítě, jak komunikovat. Škoda, že jsem touto konzultací dlouho váhal. Měl jsem tím začít. Děkuji a doporučuji!
M. Attia, řidič
eBook je dobrým vodítkem pro úplného začátečníka, který o podnikání nic neví, podnikání ho láká a chce začít. Nabízí ucelené info o základních otázkách, které je potřeba promyslet a může ho tak ochránit od zbytečných chyb. Může být také vodítkem pro to, jaké kroky podniknout, než se do podnikání pustí. Je srozumitelně napsaný přehledně a logicky uspořádaný.
Eva, výživová poradkyně
Přestěhovala jsem za manželem. Nikdo mě neznal a musela jsem si klientelu vybudovat znovu. V Praze to bylo jednoduché, ale paradoxně na malém městě mi podnikání nešlo. Využila jsem balíček 10 hodin mentoringu a beru to jako super investici do vzdělání. Díky tomu si umím sama vést IG profil. Napsala jsem si texty pro svůj web. Poprala jsem se s nepříznivým místem pro provozovnu a pochopila jsem svou novou klientelu - místní zákazníky, kteří našli ke mně cestu a já k nim. Opravdu mohu doporučit.
Jana, cukrářka
Malé zamyšlení nad reklamou. Opravdu máte pocit, že reklamy fungují? Nebo respektive jsou tvořeny tak, aby se…
Celý článek
Spojení typů dle DISC a temperamentních tipů - jak vnímají prodejní text, jaké mají nákupní chování a…
Celý článek
Tvůj příběh prodává Tuto frázi jste už ode mě slyšeli mnohokrát. Ale víte, proč právě příběh prodává?…
Celý článek