Jmenuji se Vlasta. Jsem spisovatelka a copywriterka.

Provedu tě uměním vyprávět tvůj příběh tak, aby prodával.  Provedu tě uměním psaní textů pro radost, ale i pro peníze.

Má mise a mé hodnoty:

Můžeš vše, co si dovolíš! Jsem tvůrce a rebelka.  Ke mně si lidé chodí pro svou pravdu. 

Budu průvodkyní na tvé cestě za texty, které zaujmou a prodávají. Společně dáme tvým textům sexappeal a jedinečnost. Naučím tě vyprávět tvůj příběh, který (tě) prodá na nejen sociálních sítích.

Toužíš vydat svou knihu? Provedu tě tímto dobrodružstvím od rukopisu, vydání až po prodej a PR. 

DALŠÍ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE:

Spolupráce 1:1

6 měsíců – na míru přímo tobě projdeme veškerý obsah, který potřebuješ tvořit. Zohledníme v něm tvou expertízu, tvůj produkt, tvou esenci brandu, tvého klienta a postavíme tak fungující obsah napříč tvým podnikáním (sítě, www, prezentace, blog, mailing…) Provedu tě tvorbou a budu ti stát v zádech a budu tvým prvním čtenářem, koučem, lektorem a kritikem tak, aby tvůj obsah prodával a zasáhl tvou klientelu. Cena 144.000,- Kč za 6 měsíců.
CHCI 1:1 - jdu ti napsat

Konzultace k byznys textům

Spolupráce 1:1 je pro tebe moc, ale potřebuješ se v některých částech "byznys copy" posunout, odrazit, ujistit či upevnit. Mám pro tebe balíček konzultací. 3 konzultace za 7.500,- Kč nebo 5 konzultací za 12 500,- Kč.
CHCI konzultace - jdu ti napsat

Vydej a prodej svou knihu

Napsat knihu je sice kláda, ale je to ta nejjednodušší část z celého procesu. Pokud potřebuješ získat informace, jak z nápadu napsat knihu nebo už z hotového rukopisu se přesunout na další metu – držet svou krásně voňavou, čerstvě upečenou knihu v ruce, ozvi se mi. Tento proces mám za sebou. A sama jsem tomu věnovalala 3 roky příprav, než mi vůbec první kniha samonákladem vyšla. Už přesně vím, co u dalších knih udělám jinak. Knihu jsem si vydala a úspěšně jsem prodala stovky svého románu. Mám pro tebe konzultaci, jak na to. Nebo zvýhodněný balíček konzultací. 1 konzultace: 2.000,- Kč Balíček 3 konzultací: 5.000,- Kč Pokud se neznáme, probereme na úvodní dvacetiminutovce svá očekávání – tato seznamovací konzultace je zdarma.
To je přesně pro mě - jdu ti napsat

Napíšu to za tebe

Napíšu za tebe knihu – od 1200 za NS (zahrnuje psaní, rešerše, naše komunikace o tématu, o expertíze nebo příběhu, práce s textem, úpravy). Copywriting – 1790Kč/h Orientační časový rozsah: 1. články na blog pro tvé podnikání – 1.spolupráce: zadání, brainstorming, nacítění brandu, rešerše, první verze – od 3 hodin, další články od 30 minut 2. webové stránky – záleží na rozsahu – od 15 hodin 3. obsah na sociální sítě – časová dotace průměrně od 10 hodin měsíčně
Jdu ti napsat mail, abys to napsala za mě

REFERENCE KONZULTACE:

REFERENCE MARKETING A BRANDING:

Dnes lituji pouze jedné věci, že jsem Vlastu neoslovil dřív. Provozoval jsem diskotéku v centru Prahy. Kolem davy lidí, ale já nevydělával. Nechápu, jak to udělala, že jeden večer seděla u drinku na baru a druhý den jsem dostal rozbor. Na co se zaměřit, co změnit, co psát na sítě, jak komunikovat. Škoda, že jsem touto konzultací dlouho váhal. Měl jsem tím začít. Děkuji a doporučuji!
M. Attia, řidič
eBook je dobrým vodítkem pro úplného začátečníka, který o podnikání nic neví, podnikání ho láká a chce začít. Nabízí ucelené info o základních otázkách, které je potřeba promyslet a může ho tak ochránit od zbytečných chyb. Může být také vodítkem pro to, jaké kroky podniknout, než se do podnikání pustí. Je srozumitelně napsaný přehledně a logicky uspořádaný.
Eva, výživová poradkyně
Přestěhovala jsem za manželem. Nikdo mě neznal a musela jsem si klientelu vybudovat znovu. V Praze to bylo jednoduché, ale paradoxně na malém městě mi podnikání nešlo. Využila jsem balíček 10 hodin mentoringu a beru to jako super investici do vzdělání. Díky tomu si umím sama vést IG profil. Napsala jsem si texty pro svůj web. Poprala jsem se s nepříznivým místem pro provozovnu a pochopila jsem svou novou klientelu - místní zákazníky, kteří našli ke mně cestu a já k nim. Opravdu mohu doporučit.
Jana, cukrářka
Emoce jsou tou tajemnou přísadou, která je mocná čarodějka prodeje. Proč emoce? Protože tak funguje mozek. Lidé…
Celý článek
Tak by se také dala popsat cesta zahříváním publika. Tedy procesu, kdy úplně tobě neznámý uživatel sociálních…
Celý článek
Sociální sítě jsou místem, kde je velká koncentrace osob. Představ si to jako vyprodanou O2 Arénu nebo…
Celý článek