• Potřebuješ únikovku ze své reality?
  • Chceš si zpříjemnit cestu do/z práce příjemným čtením?
  • Chceš "letenku" do slunného Španělska? Nechat se unést příběhem plným náhod, lásky, vášně a jiskření?
  • Hledáš super odpočinkové čtení ke dvojce španělského vína?

 

Vím o něčem! ALE...

  • Hrozí ti, že se zamiluješ do hlavního hrdiny.
  • Začteš se do tohoto příběhu plného tajemství, náhod, vtipu i lásky. Hrozí ti, že přejedeš pár zastávek.
  • Hrozí, že se zamiluješ do Španělska a nakoukneš pod pokličku tradic a zvyků.
  • Nejdříve se napij! Příběh tě vtáhne natolik, že zapomeneš otevřít láhev.

Román Hvězdy mně přály?

"Napsala jsem pro vás lehce pikantní a možná i drzé čtení o tom, jak věřit svým snům. Je také o rodinném tajemství, o lásce, o celebritách. Mimo jiné řeší téma co s nenadálou slávou a co s tím, když sláva nepřichází," říká česká Jackie Collins Vlasta Antošová

 

Cena: 379,- Kč

O autorce:

Jmenuji se Vlasta Antošová.

Od dětství jsem toužila být spisovatelkou. Prý je to profese jen pro vyvolené. Není. Stačí uvěřit.

Řadu let píši povídky, např. do sbírek Životní jinovatky nebo Našlápnuto. Občas přispívám periodik. Píši také reklamní texty.

Ukázka z knihy:

Davida probudila žízeň. V puse totálně vyschlo. Slepené oči. Nemohl se pohnout. Rameno a ruku vůbec necítil. Na rameni tak nějak v objetí měl kolem sebe obtočenou dívku. Rozkoukával se. Oslava byla velká. Pamatuje si to vůbec? No, něco ano. Hotelový bar. Hotelový pokoj.

Jak se jmenuje ta holka? Sakra!

Pamatuje si jen, že určitě nic nebylo. Dost toho vypili. Sekt tekl proudem. Basák se pustil i do panáčků. To byla rychlá smrt. Tancováním udržoval přijatelnou hranici mezi životem a deliriem.

Kouknul pod peřinu. Nejsou úplně nazí. Pamatuje si to dobře.

Hlava jako střep.

Opatrně se vyprostil z objetí, aby ji nevzbudil. Šel se do koupelny napít. Pak svlékl zbytek oblečení a pustil na sebe vlažnou sprchu.

Sprcha mu bubnuje do těla. Je ti dvacet pět. Je ti dvacet pět.

Anotace 

Hvězdy mně přály?

Jmenuji se David Dagos. Ožil jsem v tomto románu díky jedné skutečné osobě. Venezuelský zpěvák Carlos Baute mi dal svoji podobu, srdce a talent. Jsem však čistá fikce a románový hrdina. Hvězdy mi opravdu přály. Žiji život snů. Jsem také známý zpěvák a hudebník. Působím ve Španělsku, které je mou srdcovkou. Nezažíval jsem však jen úspěch. Mým životem se táhne jako černá nit rodinná tragédie, kterou si nepřestávám vyčítat. A právě tajemství z minulosti odstartovalo mou cestu za sny. Cestu plnou zmaru, neúspěchů a bolesti. Ale také cestu úspěchu a nenadálé slávy. Chcete mě na ní doprovodit a zažívat vzlety a pády se mnou? Jedno vám prozradím už teď: miluji ženy.

Má tajná inspirace

Carlos Baute

Knihu jsem psala tři roky. Samotný námět byl v šuplíku mnohem déle. Zápletky vymyšleny snad od střední, ale ten hrdina. NIc moc. Až do chvíle, kdy jsem se inspirovala skutečnou osobou. Někým, kdo splňuje být tím mužem, kterého chce snad každá žena.  Dokonce jsem se za nim rozjela do Španělska, abychom se osobně potkali. 

Venezuelský zpěvák Carlos BAUTE dal Davidovi podobu, srdce a talenty. 

Sám Carlos autorizoval to, že je inspirací a je poctěn. Prý mu to i lichotí. Ale pozor, knížka není jeho příběhem. 

 

Reakce těch, co Hvězdy už četli:

David je cool. Dlouho jsem nic tak nehltala. Je tam logika, vše do sebe zapadá. Tohle česká beletrie potřebuje. Hustá knížka. Úžasná! Jdu si ji přečíst znovu, což normálně nikdy nedělám. I když je to fikce, příběh nepůsobí jako pohádka. Což je super. Každý to může opravdu prožít nebo to třeba už částečně prožil. Jo, a jsem ráda, že je tam má replika. 🙂 Letos v létě must read!
Bc. Lucie Brodovámallorcajinak.cz
Dnes nic nestíhám. Začetl jsem se do vaší knihy o dost delší dobu, než bych potřeboval. Nemohl jsem se od knížky odtrhnout.
Jiří Klimplobchodník v tiskárně
Přistihla jsem se, že na Davida několikrát denně myslím. Jako bych ho znala nebo co? Fakt skvělá práce. Je to postava s velkým P. Líbí se mi jak pracuješ s jeho šťastnou povahou, je takový superman. Jsem zvědavá, jestli ho ty ženský a prolhanej svět nezkazí.
Alžběta Janečkovárecenzentka knih

Online sudičky:

Vanda Károlyi 

Karol Csino

Křest knihy "Hvězdy mně přály?" s autogramiádou - 17.7.2021 - Vodárenská věž Letná

Hezké čtení ze srdce

přeje

Vlasta Antošová