ŠPANĚLŠTINA LETEM SVĚTEM

Naučím tě vše, co umím. I španělsky.

Španělština je krásný jazyk. Je plný temperamentu, stejně jako lidé, kteří jim mluví. Předám ti lásku k tomuto jazyku.

  • Kolik jazyků umíš... Znáš to. Přidej si do svých dovedností tu, domluvit se španělsky. 
  • Nemáš čas na docházení na kurz? Online lekce podle tvých časových potřeb to vyřeší.
  • Miluješ cestování? Španělštinu využiješ na řadě míst. Dám ti také spousty informací k cestování po Španělsku a k životnímu stylu v této zemi.
  • Nepoužívám učebnice, ale mám spousty materiálů k výuce. Žádný dril gramatiky, i když bez ní se neobejdeš. Určitě se nudit nebudeš.

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE LEKCE

Během hodinových lekcí postupně projdeš tématy, které preferuješ a také gramatikou tak, aby ses domluvila na svých cestách nebo v práci. První lekce je gratis. Probereme na ní výslovnost a také tvou motivaci, abych ti mohla kurzu přizpůsobit. Cena lekcí je 500,- Kč/60 min.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

ŠPANĚLŠTINA NA CESTY - online kurz pro samostudium

Připravuji pro tebe kurz plný videí a materiálů. Témata jsou voleny pro využití na cestách - letiště, hotel, restaurace, orientace ve městě apod. 

Lektorka: Vlasta Antošová

Se španělštinou jsem se poprvé setkala na dovolené ve Španělsku. Byl to zhruba rok 1994. Tato země si mě naprosto získala. A hned po návratu jsem začala chodit na kurz. Můj první lektor byl z Mexika. Chtěla jsem jít dál a dál, tak jsem zkusila zkoušky na VŠ. Naštěstí nanečisto, kde jsem zjistila, že bych je fakt nezvládla. Ono totiž není španělština jako španělština. Pro potřeby studia potřebuji "castellano" a ne znalosti z kurzu od Mexičana. Doučila jsem se. Na VŠ jsem setrvala necelé tři roky. Já rebel a autority. Španělštině se věnuji dál. Je to celkem už hodně let. Procestovala přes polovinu Španělska. A také si mě našlo Mexiko.

Na lekcích svým žákům předávám, krom znalostí, také lásku a nadšení ke všemu španělskému.

Reference

Chci mít přehled a rád/-a bych novinky o kurzech přímo do mailu: