Jak vydat knihu jako

rebel SAMONÁKLADEM

 

roční program 1:1

Jednou rebel. Navždy rebel.

Splnila jsem si svůj sen.

Od mala jsem měla sen být spisovatelkou. Pochopila jsem, že v tomto snu mě nikdo moc nepodpoří, tak jsem zvolila něco společensky únosnějšího a začala říkat všem tetičkám, že chci být doktorka.

Zhruba od dvanácti let přispívám svými texty kam jen jde. Dělám to od srdce a dělám to ráda. Nikdy jsem nepsala pro peníze. Teprve nedávno jsem svému snu uvěřila a živí mě texty.  A to už byl jen krok k tomu, abych konečně napsala TU knihu,po které toužím už od mala. Vlastně jsem nikdy nezažila odmítnutí. K dnešnímu dni mě oslovily už tři vydavatelství. Mě však nevyhovují ani podmínky, ani jistá dávka nesvobody. Vydala jsem si tak knihu sama. Prošlapala jsem si cestičku ke své knize. 

Máte sen vydat si vlastní knihu?

Projdu tuto cestu s vámi a ukážu vám, jak na to. Už jsem si tuto cestu sama zkusila. Řeknu vám tajemství do začátku. Vydat knihu až taková věda není. Nejdůležitější z celého procesu je napsat dobrou knížku a skvěle ji prodat

Jedná se o roční program 1:1, kdy spolu projdeme veškeré úkony od bodu A až po to mít knihu v ruce a skvěle ji prodat,tedy bod Z. Číselně vyjádřeno: každé 2 týdny konzultace nad tvými kroky a texty.

Pokud,Vás to zaujalo, neváhejte mě oslovit.

Napsat knihu je prestiž

Ano, v ČR je to pouze prestiž. Nečekejte, že vám někdo za rukopis zaplatí. Ráda bych dala slovu spisovatel punc profese. Profese je znalost, odbornost a umění něčeho, a za to se platí. 

 

Zajímá tě to? Napiš mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
samonáklad