TANCUJ JAKO MAYKEL

Tanec je jako život. Tancuj, abys žil.

Už tě nebaví obyčejný aerobik? Raději bys tancovala?

  • Aerobic tě nudí, ale hledáš spojení hudby a pohybu?
  • Miluješ tanec? Ale moc to neumíš? Nebo ti to jde skvěle, ale není s kým tancovat?
  • Uchvátil tě Karibik? Ta atmosféra, muzika, temperament, vášeň?
  • Nebo jen prostě hledáš něco zajímavého, co tě chytne a bude bavit?

WORKSHOP - 1.6.2024 - 10h až 15h

LATINO STYLE - 5 tanců z Karibiku (Praha - Zbraslav, 15 min. autem z centra)

Taneční cesta kolem Karibiku. Tak by se dal nazvat tento 1denní workshop. Během 4 hodin zvládneš zábavně a lehce několik karibských tanců. Nabiješ se energií a kubánským temperamentem, který ti předá profesionální tanečník Maykel Varona.

LATINO STYLE - MIX LATINO - open class  pondělí a středa dle rozvrhu (Radlická)

Uchvátila tě kubánská salsa? Miluješ latino muziku (latino pop nebo třeba tvrdší reggeaton)? Toužíš tancovat tak jako tanečníci v hudebních klipech? Chceš se nabít latino temperamentem a energií?

Lektor: MAYKEL VARONA

Maykel je profesionální tanečník, choreograf, lektor tance, fitness trenér a nutriční poradce. Nebrání se ani objednávkám "zábavy", kdy na vaší firemní akci nebo večírku rád zatančí společně se svou taneční partnerkou nebo bude dělat DJ.

Pochází z Kuby. Narodil se přímo v Havaně. Tam také vystudoval VŠ, která by se dala přirovnat k naší FTVS. Také studoval tanec a působil ve slavné Tropicaně. S Havana Dance Show projel kus světa. Poslední léta působí v Praze, kde nám svým tancem přenáší kus slunečné Kuby.

Na kurzech na vás bude mluvit v rámci možností česky, ale také anglicky a samozřejmě španělsky.

Reference

Maykela jsem před pát lety potkala v Bodeguita del Medio. Byla jsem uchvácená tím, jaký je tanečník a jak svou energií strhne davy k tanci. Rozhodla jsem se znovu oživit "latino" taneční školu a neumím si představit nikoho jiného, kdo by měl být lektorem a tanečníkem. Maykel má velice moderní taneční projev. Naučí vás vnímat rytmus, který je pro naše české ucho dost složitý. Naučí vás užívat si tanec a pohyb vůbec. Všímá si energie na lekcích a pracuje s ní. Na konci prostě nebudete chtít skončit.
VlastaManažerka, spisovatelka a lektorka psaní
Velice rychle jsem zvládla základní kroky a rytmus. Překvapilo mě, že Maykel nepočítal k tancování, ale spíše zpíval. Pomohlo mi to s rytmem. I když jsem docela dřevo, jako lektor to nedával najevo a byl trpělivý. Lekce mě moc bavily. Čůrky mi tekly po zádech, ale z lekcí jsem odcházela odpočatá a spokojená. Tanec je lepší, než běhání 🙂
PavlínaMarketing

Chci mít přehled a rád/-a bych novinky o kurzech přímo do mailu: