Jsem umělkyně se znalostí marketingu a ekonomiky.

Podnikatelka, marketingová poradkyně, blogerka, specialistka na sociální sítě, spisovatelka. Více o mně - klikni

Co pro vás mohu udělat?

  • Konzultaci a koučing pro správné podnikání.
  • Prověření funkčnosti webu (UX design).
  • Správu sociálních sítí nebo texty všeho druhu.
  • Zhodnocení toho, jestli se vám podnikání vyplatí.
  • Naučím vás, aby se podnikání vyplatilo. 
  • Naučím vás jak - a v jaké řeči - komunikovat s vašimi klienty.

Má vize:

Splňte si svůj podnikatelský sen a já budu na této cestě vaší průvodkyní, aby ta cesta byla přímá a smysluplná. Naučím vás spočítat si rizika a zisk. Odpovědět si na otázku: Vyplatí se mi to? Naučím vás porozumět vaším klientům a komunikovat s nimi jejich řečí.

Se mnou slepé uličky objevovat nemusíte, tam už jsem byla.

Mé služby:

Spolupracovat můžeme formou jednorázové konzultace nebo také formou mentoringu.

Naučím vás jak podnikat se ziskem, jak si vše spočítat a přehodnotit rizika. Naučím vás jak mluvit řečí zákazníkova království a jak mu rozumět. 

Marketing je vše, co se vám děje. Není to jen reklama.

Konzultace

Podrobně spolu probereme váš problém a očekávání. Před touto konzultací dostanete k vyplnění dotazník. Budu tak na vás připravená a konzultaci lépe využijete bez zbytečných časových ztrát. A vždy je lepší si dopředu zorganizovat myšlenky a postupovat efektivněji.

Mentoring

Chcete opravdu vědět, jak podnikat se ziskem. Jak rozumět zákazníkům. Vědět přesně, kdo je vaše cílovka nebo jak se prezentovat na sociálních sítích. Zajímá vás, jak spočítat svou cenu nebo jakou zvolit distribuční síť. Jak být vidět? Mentoringové balíčky po 5, 10, 20 hodinách.

Něco ke čtení

Materiály k jednotlivým oblastem podnikání. Postupně najdete v záložce E-knihy užitečné čtení ke všem tématům podnikání.
Dnes lituji pouze jedné věci, že jsem Vlastu neoslovil dřív. Provozoval jsem diskotéku v centru Prahy. Kolem davy lidí, ale já nevydělával. Nechápu, jak to udělala, že jeden večer seděla u drinku na baru a druhý den jsem dostal rozbor. Nezbylo mi díky zbytečným investicím za blbiny peníze. Doporučila mi tedy zavřít. To děkuji, měl bych dluhy. Ne každý umí podnikat. Škoda, že jsem touto konzultací končil. Měl jsem tím začít. Děkuji a doporučuji!
M. Attia, řidič
eBook je dobrým vodítkem pro úplného začátečníka, který o podnikání nic neví, podnikání ho láká a chce začít. Nabízí ucelené info o základních otázkách, které je potřeba promyslet a může ho tak ochránit od zbytečných chyb. Může být také vodítkem pro to, jaké kroky podniknout, než se do podnikání pustí. Je srozumitelně napsaný přehledně a logicky uspořádaný.
Eva, výživová poradkyně
Přestěhovala jsem za manželem. Nikdo mě neznal a musela jsem si klientelu vybudovat znovu. V Praze to bylo jednoduché, ale paradoxně na malém městě mi podnikání nešlo. Využila jsem balíček 10 hodin mentoringu a beru to jako super investici do vzdělání. Díky tomu si umím sama vést IG profil. Poprala jsem se s nepříznivým místem pro provozovnu. Už chápu místní zákazníky, našli ke mně cestu a já k nim. Opravdu mohu doporučit.
Jana, cukrářka
Jde to vůbec? Zvýšit své příjmy psaním textů? Odpovím vám z druhého konce. Naprosto skvěle jde nepsaním…
Celý článek
Myslím si, že život bez snů a cílů není naplněný. Znám pár lidí, kteří si na to…
Celý článek
Mám svůj stín. Ano, každý máme svůj stín, který více či méně vidíme v závislosti na sluníčku.…
Celý článek