Pomáháme Psímu štěstí

Mám svůj stín. Ano, každý máme svůj stín, který více či méně vidíme v závislosti na sluníčku. Já mám, přesněji řečeno, stíny dva. Ten druhý je Majda. Teď tříletá fenka neurčité rasy. Maju jsem si před Vánoci 2018 přivezla ze Psího štěstí. Byl to takový malý vyděšený uzlíček. Pojmenovali ji Aida. Okamžitě jsem pochopila, že Aida vypadá a chová se jinak. Tohle je prostě Majda, nebo-li Maju Maju.

 

Víte, že jsem vydala román?

Ano, psala jsem ho tři roky. Jmenuje se „Hvězdy mně přály?“. Pro mě je symbol dalšího splněného snu. A o snech také trochu je. O čem víc? To najdete tady.

 

S Majdou pomůžeme pejskům

Když si postupně plním své sny, ráda splním sen i někomu jinému. Proto celý srpen 2021 dám  Psímu štěstí 50 kaček z prodeje každé knížky.  Nákupem „Hvězd“ pomůžete i vy.

Tady je link:  https://antoska.cz/hvezdy-mne-praly/

 

Co je Psí štěstí?

Nejde o útulek v pravém slova smyslu, ale o skupinu nadšenců pomáhajících pejskům. Zachraňují pejsky bez domova z různých zvláštních situací. Mnohdy z velmi divokých podmínek. Starají se o ně, vypiplávají je, socializují tak, aby mohli k novým majitelům. To vše ve svém volném čase a na své náklady. Ty sotva pokryje adopční poplatek.

 

Děkuji předem všem, co do toho půjdou se  mnou.

Jsem spisovatelka, copywriterka a mentorka. S mou knihou se zasníte, zasmějete, prožijete všechny druhy emocí. Mohu být také vaší průvodkyní na cestě za splněním si svého snu - vydáním své vlastní knihy. Budu také pro vás tady, pokud potřebujete zasvětit do světa copywritingu - tedy uměním napsat text tak, aby vydělal peníze.