Vlasta Antošová jako lektorka...

Naučím vás vše, co umím.

Jako malá jsem si hrála na školu. Byl to můj způsob učení se. Pouze jsem napodobovala učitelky. Postupně jsem si vytvořila metodu, jak svým žákům vysvětlím cokoliv, co je zrovna učím. 

Marketing, prodejní dovednosti

Raději učím druhé, než abych se sama věnovala prodeji. U marketingu je to už tak půl na půl. Ten mě baví. Ale ještě raději pozoruji úspěchy svých žáků a klientů.

Učím podnikatele podnikat, prodejce prodávat.

Dám vám základy a dál vás povedu k vaší cestě ke hvězdám. 

Španělština

Španělština je má srdeční záležitost. Objevila mi vášeň karibského tance a mentalitu Latino-američanů a Španělů. Objevila mi krásnou zemi na Pyrenejském poloostrově a také kus dalšího světa. Ráda vám své poznání a jazyk předám se stejnou vášní, jako přišel ke mně. 

Učím skupiny i jednotlivce od 12ti let.

Kreslení s metodou "pravé mozkové hemisféry"

Kreslení jsem nestudovala, ale žila jsem v něm. Máma je výtvarnice. Ona tvrdí, že jsem lepší, než ona. Řekněme to tak, že každá máme svůj styl. Prošla jsem všemi dostupnými kurzy, které mě zajímaly. Miluji vidět pod ruku a štětec, či tužku, někomu, kdo je v tom opravdu dobrý. Stále se učím. Uchvátila mne metoda Kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pro potřeby klientů jsem ji modifikovala ve svůj styl výuky.

Naučím vás kreslící triky, perspektivu a vše potřebné. Naučím vás se dívat.