Jak (začít) podnikat

a (ne)zkrachovat

10 + 1 tipů pro úspěšné podnikání

BONUS navíc - Co bude s mým podnikáním po konci pandemie?

Pohled na podnikání očima marketéra: Umíte si to spočítat? Kdo je můj zákazník? Jaká jsou rizika podnikání? Je lepší být OSVČ nebo SRO? A co na to konkurence? To vše se dozvíte v tomto ebooku.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Reference:

Dnes lituji pouze jedné věci, že jsem Vlastu neoslovil dřív. Provozoval jsem diskotéku v centru Prahy. Kolem davy lidí, ale já nevydělával. Nechápu, jak to udělala, že jeden večer seděla u drinku na baru a druhý den jsem dostal rozbor. Nezbylo mi díky zbytečným investicím za blbiny peníze. Doporučila mi tedy zavřít. To děkuji, měl bych dluhy. Ne každý umí podnikat. Škoda, že jsem touto konzultací končil. Měl jsem tím začít. Děkuji a doporučuji!
M. Attiařidič
eBook je dobrým vodítkem pro úplného začátečníka, který o podnikání nic neví, podnikání ho láká a chce začít. Nabízí ucelené info o základních otázkách, které je potřeba promyslet a může ho tak ochránit od zbytečných chyb. Může být také vodítkem pro to, jaké kroky podniknout, než se do podnikání pustí. Je srozumitelně napsaný přehledně a logicky uspořádaný.
Evavýživová poradkyně
Přestěhovala jsem za manželem. Nikdo mě neznal a musela jsem si klientelu vybudovat znovu. V Praze to bylo jednoduché, ale paradoxně na malém městě mi podnikání nešlo. Využila jsem balíček 10 hodin mentoringu a beru to jako super investici do vzdělání. Díky tomu si umím sama vést IG profil. Poprala jsem se s nepříznivým místem pro provozovnu. Už chápu místní zákazníky, našli ke mně cestu a já k nim. Opravdu mohu doporučit.
Janacukrářka