1.TIP Jak zvýšit své prodeje psaním textů – pozvánka na 2-denní webinář ZDARMA 10.-11.11.2021 ve 20H

Jde to vůbec? Zvýšit své příjmy psaním textů?

Odpovím vám z druhého konce. Naprosto skvěle jde nepsaním dobrých textů prodělávat. Jeden příklad za všechny: správa mailové databáze. Za každou získanou mailovou adresu platíte. Pokud necháte tyto kontakty ležet ladem, nestaráte o to nejcennější, co vám klient svěřil. Vyhazuje peníze oknem. A ještě se o svého klienta velmi špatně staráte. O odpovídající péči se nedá mluvit, ani když sice posíláte nějaké maily na svou databázi, ale s děsivým textem nebo nezajímavým předmětem.

klikni na obrázek a registruj se

Válka o pozornost

Ani jednou v životě jsem nepřečetla celé noviny. Mluvím o papírových novinách. Každý den jsem je měla v ruce, ale nikdy jsem je nepřečetla od prvního článku po poslední. Prolistovala jsem je, přečetla titulky. Co mě zaujalo, prolítla jsem očima. Pár vybraným jsem dala šanci v celém rozsahu. A některé stránky jsem přeskočila celé.

Střih! Místo novin má většina z nás v ruce mobil. Prolítáme nadzvukovou rychlostí aktualitami dne, statusy na sociálních sítích, do toho nám blikají reklamy. To vše soupeří o naší pozornost. Troufnu si říct, že i jedna sekunda je příliš dlouhá na to, kolik času věnujeme jednotlivým titulkům, nadpisům, tématům.

Co nezaujme na první dobrou, propadne se do vln internetu.

Tuto válku můžete vyhrát pouze skvělými texty. Jedinečnými nadpisy. Bombastickými předměty mailů. Zaujmout. Zastavit oko uživatele na něčem, co ho zasekne, zbrzdí a věnuje vám alespoň zmíněnou sekundu celou. Potom už je dost možné, že i druhou, třetí nebo dokonce několik minut.

Staň se hvězdou internetu

Jako online (i off) podnikatel se potřebuješ prezentovat texty ve formě mailů, statusů na sociálních sítích, webovými stránkami, psaním blogu apod.

Četla jsem už hodně textů. U některých mi bylo hezky, mile. I přesto po přečtení jsem nevěděla, o čem to bylo. Nebo text byl plný vaty a zbytečných slov. Každý text se dá zkrátit!

Potřebuješ něco napsat, ale nebaví tě to. Myslíš si snad, že ti to nejde?

Dovolím si tě proto pozvat na webinář o psaní. Dozvíš se tajemství dobrého textu. Naučím tě to!

Kdo přijde na můj webinář, automaticky dostane zajímavý dárek.

Jsem spisovatelka, copywriterka a mentorka. S mou knihou se zasníte, zasmějete, prožijete všechny druhy emocí. Mohu být také vaší průvodkyní na cestě za splněním si svého snu - vydáním své vlastní knihy. Budu také pro vás tady, pokud potřebujete zasvětit do světa copywritingu - tedy uměním napsat text tak, aby vydělal peníze.